SOMFY

ELEKTROPŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠÍ STÍNÍCÍ TECHNIKU

Váš produkt, ať už žaluzie nebo markýza může mít ovladaní jak dálkové, tak tlačítkové.

Otřesové čidla na žalužie či markýzu, chraní před poškození větrem.


Situo 5 Variation Pure RTS

Dálkový ovladač Situo 5 Variation Pure RTS je určen k ovládání venkovních žaluzií. Tento dálkový ovladač má navíc krokové kolečko k naklápění lamel po jednotlivých krocích. Lze tak žaluzie naklopit přesně dle své představy.

Tímto ovladačem lze ovládat jeden prvek, případně pak několik prvků najednou. Dálkový ovladač vysílá jeden signál pro jedno či více zařízení současně.

Somfy situo 1 io

Jednokanálový dálkový ovladač Situo 1 io v novém dizajnovém provedení je dostupný v barevném provedení Iron nebo Pure. Situo 1 io je vhodný ovladač pro venkovní rolety, screenové clony nebo markízy. Není určený pro ovládání naklápění lamel žaluzií

Somfy - snímač větru

Bezdrátový větrný senzor Egelis 3D Wiree io, provoz na baterie. Nepostradatelná ochrana proti větru pro markýzu na terase s kloubovými rameny. Automatické (v závislosti na větru) ovládání kloubového pohonu markýzy bezdrátově. Model Eolis 3D Wiree io měří vibrace na markýze,  ke kterým dochází vlivem větru. Při překročení nastavené hodnoty se markýza pro ochranu schová zpět do boxu.

Větrné čidlo EOLIS io

S větrným čidlem Eolis ochráníte své žaluzie či markýzu před možným poškozením silným větrem. Při překročení nastavené hodnoty síly větru vydá čidlo bezpečnostní povel markýzám či žaluziím a ty se zatáhnou do horní koncové polohy.

TaHoma Switch

Nová řídicí jednotka Somfy TaHoma switch ovládá celou Vaší chytrou domácnost. Je to elegantní zařízení, které jednoduše bezdrátově připojíte k vašemu domácímu modemu a pak už můžete pomocí aplikace pro chytrý mobilní telefon iOS či Android nebo pomocí webového prohlížeče ovládat všechna zařízení Vaší chytré domácnosti. Veškeré zastínění, osvětlení, vrata, bránu, topení, alarm, elektrický zámek a mnoho jiného. Samozřejmě vše lze ovládat také dálkovými ovladači.

TaHoma switch umí ovládat téměř 300 typů výrobků Somfy a dalších partnerů

  • rolety a žaluzie
  • závěsy
  • pergoly a markýzy
  • brány, garážová vrata a dveřní zámky
  • osvětlení a zásuvky
  • kamery a alarmy
  • topení a termostat
  • sluneční, teplotní a pohybová čidla
  • reproduktory